Venkovní žaluzie

venkovní žaluzie

Venkovních žaluzií od zaměření po realizaci

5 důvodů, proč Venkovní žaluzie na míru zakoupit od nás a vyhnout se problémům s nekvalitní instalací

Moderní venkovní žaluzie na mírů pro domy i firmy. Nabízíme kompletní služby od zaměření přes dodávku až po profesionální montáž. Pomůžeme vám snížit teplotu v interiéru, zajistit souprkromí a zároveň dodat stavbě moderní vzhled.

✔ Kvalitní materiály a dlouhá životnost
✔ Rychlá dodávka a precizní montáž
✔ Individuální řešení na míru
✔ Výhodné ceny bez kompromisů
✔ Servis a poradenství zdarma

Naše venkovní žaluzie zvyšují komfort bydlení, šetří energii a chrání interiér před sluncem i nepříznivým počasím. Pracujeme spolehlivě, rychle a s důrazem na detail.

Typy venkovních žaluzií:

Typy montáže venkovní žaluzie

Zajistěte si dokonalé řešení s profesionální montáž venkovní žaluzie. Nabízíme zkušený tým pro profesionální montáž venkovní žaluzie s ručním i dálkovým ovládáním. S námi získáte kvalitu a jistotu – opravdová profesionální montáž venkovní žaluzie.

Proč zvolit venkovní žaluzie

venkovní žaluzie na mírů zachytí sluneční paprsky ještě před dopadem na sklo, čímž výrazně snižují přehřívání interiéru a pomáhají šetřit náklady na klimatizaci.
Naklápěním lamel lze plynule regulovat množství světla v místnosti a zároveň zachovat soukromí bez nutnosti úplného zatemnění.
Hliníkové venkovní žaluzie dodávají budově moderní vzhled a lze je barevně sladit s fasádou i okny.

Ovládání venkovních žaluzií:

Manuální ovládání
Jednoduché a cenově dostupné řešení vhodné pro menší objekty.
Elektrické ovládání
Pohodlné ovládání pomocí vypínače, dálkového ovladače nebo mobilní aplikace.
Chytré ovládání
Možnost napojení na chytrou domácnost, sluneční a větrná čidla pro plně automatický provoz.

Profesionální montáž venkovní žaluzií

Montáž na novostavby

Žaluzie lze integrovat již ve fázi projektu – pod omítku, do překladu nebo fasády.

Dodatečná montáž

Provádíme také montáž venkovních žaluzií na hotové stavby bez nutnosti zásadních stavebních úprav.

Odborné zaměření

Každá realizace začíná přesným zaměřením a technickým návrhem řešení.
Servis oprava montáž stínění okna

Kontakt

  • Československé armády 26/5, Lysa nad labem)
  • info@stinexpert.cz
  • +702893972
  • Prodejna: Středa – Pátek:
    08:30h – 16:30h

    Telefonické a e-mailem:
    Pondělí – Sobota: 7:00h – 17:00h

Download:

FAQ

Často kladené otázky – venkovní žaluzie

01. Jaký je rozdíl mezi venkovními a vnitřními žaluziemi?
venkovní žaluzie na mírů se instalují před okno a zachytí sluneční paprsky ještě před dopadem na sklo. Díky tomu jsou výrazně účinnější proti přehřívání interiéru než vnitřní žaluzie a pomáhají snížit náklady na klimatizaci.
02. Jsou venkovní žaluzie vhodné i na starší domy?
Ano, venkovní žaluzie lze instalovat nejen na novostavby, ale také dodatečně na hotové a starší domy. Existují řešení bez nutnosti zásadních stavebních úprav.
03. Jak dlouho trvá montáž venkovních žaluzií?
Samotná montáž venkovních žaluzií obvykle trvá několik hodin podle počtu oken a typu instalace. Před montáží vždy provádíme odborné zaměření.
04. Jaké ovládání venkovních žaluzií je nejlepší?
Největší komfort nabízí elektrické ovládání, které lze doplnit o dálkové ovládání, mobilní aplikaci nebo napojení na chytrou domácnost. Manuální ovládání je cenově dostupnější varianta pro menší objekty.
05. Jsou venkovní žaluzie odolné proti větru?
Ano, moderní hliníkové venkovní žaluzie jsou navrženy s ohledem na vysokou odolnost proti větru. Vybrané typy lze doplnit o větrná čidla, která žaluzie automaticky vytáhnou při silném větru.
06. Jaká je životnost venkovních žaluzií?
Při správné montáži a běžné údržbě mají venkovní žaluzie velmi dlouhou životnost. Používáme kvalitní hliníkové systémy určené pro dlouhodobé venkovní použití.
07. Lze venkovní žaluzie ovládat automaticky?
Ano, venkovní žaluzie lze napojit na sluneční a větrná čidla nebo na systém chytré domácnosti, který zajišťuje automatické ovládání podle počasí a denní doby.
08. Kolik stojí venkovní žaluzie na míru?
Cena venkovní žaluzie na mírů závisí na typu lamel, rozměrech, způsobu ovládání a typu montáže. Pro přesnou cenu připravujeme nezávaznou cenovou nabídku na míru.
09. Poskytujete záruku a servis?
Ano, samozřejmostí je záruka na dodané venkovní žaluzie i odborná montáž. Nabízíme také záruční a pozáruční servis.
10. Provádíte montáž i v mém městě?
Ano, samozřejmostí je záruka na dodané venkovní žaluzie i Profesionální montáž. Nabízíme také záruční a pozáruční servis.
Cart